Evden eve nakliyat

Kaliteli Hizmet

Altın Nakliyat olarak kurulduğumuz günden itibaren kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. Sakarya'da kurumsal olarak hizmet veren firmamız da profesyonellik anlayışımızla ön plana çıkmaktayız.

Uygun Fiyat

Kaliteden taviz vermeden müşterilerimizin daha az ödemesini sağlıyoruz. İşe uygun araç seçimi bu konu da hayati önem taşımaktadır. Evinize ücretsiz ekspertiz işlemi yapıyor ve en uygun fiyatı sizlere sunuyoruz.

Uzman Ekip

İşinin ehli, sadece evden eve taşımacılık işi yapan ekibimizle verdiğimiz hizmet, kalite ve güven konusunda bize bir çok artı kazandırmaktadır. Uzman mobilya ustalarımız sayesinde evinizde ki bütün mobilyalar sorunsuzca sökülür ve diğer eve gidildiğinde sorunsuzca montaj işlemleri gerçekleştirilir.

Hakkımızda

Sakarya Altın evden eve taşımacılık olarak Sakarya'da 2004 yılından itibaren hizmet vermekteyiz. Yılların verdiği tecrübe, uygun fiyatlı nakliyecilik politikamız sayesinde daima müşterimizin tarafında yer almaktayız. Bu sayede yıllardır sektörde güçlü bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz.

Firmamız Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından "K1" yetki belgesi ile yetkilendirilmiştir. Bu yetki belgesi ile yurt içi yük ve eşya taşımacılığı yapmaktayız. Bu belge ancak belli kriterleri sağlamış kurumsal şirketlere verilmektedir. Kriterleri arasında belirli bir büyüklüğe sahip olmak, yapılacak hizmetlerin tanımı ve sermaye esas alınmaktadır. Bu esaslar dışında kalan kaliteli hizmet anlayışımız, güven gibi kriterlerin tasdikleyicisi ise firmamımızın hiç duraksamadan 2004 yılından beri aynı adresinde vermiş olduğu hizmetlerdir.

Altın Nakliyat
Üst