Adapazarı Taşımacılık

Firmamız Adapazarı Taşımacılık hizmeti vermektedir. Şehir içi taşımacılık yapmaktayız. İlimizde her türlü taşımacılık hizmeti veren firmamız kurumların, firmaların ve ya şahışların hizmet alımlarında uygun fiyat garantisiyle kurulduğu ilk günden beri çalışmalarını sürdürmektedir.

Sakarya Evden Eve Nakliyat Firması

Hizmet alımında ki en önemli konu fiyattır. Ayrıca fiyatın yanında dikkat edilmesi gerekilen konular nakliye aracının bakımlarının yapılmış olması, araç kasasının eşya ve ya malzeme taşımaya uygun olmasıdır. Bunun sebebi işin yapılması sırasında zaman kaybını önleyecek ve hatta iş yükünü arttırması engelleyece ve taşınacak malzemenin pislenmesini önlemektir. Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde araç üzerinde malzeme taşınırken yakalanması durumda bağlanır ve üzerinde ki eşyalar kolay kolay sahibine teslim edilmez. Ya faturalarının gösterilmesi gerekir ve ya ektra durumlar ortaya çıkabilir.

Firmamız bu konuların tamamında kusursuz hizmet vermektedir. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafında "K1 yetki belgesi" ile belgesi ile yetkilendirilmiştir. Sakarya K1 Yetki Belgeli Nakliyat Firması olması, araçlarının bakımlarını tam ve eksiksiz bir şekilde yaptırması ve araç temizliğine son derece önem vermesi sebebiyle Adapazarı Taşımacılık işlerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz, uygun fiyatlı çözümler bulabileceğiniz Sakarya nakliyat firmasıdır.

Üst